Bayramı Geride Bıraktık.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Dini bayramlarımızın sonuncusu olan Kurban Bayramını milletçe idrak etmenin sevincini yaşadık.

Dini bayramlarımızın sonuncusu olan Kurban Bayramını milletçe idrak etmenin sevincini yaşadık.

 Arife günü mezarlıklar ziyaret edildi ve evlerde temizlik yapılarak bayrama hazırlık yapıldı. İlçe merkezinde kurulan hayvan pazarında kurbanlıklar satışa sunuldu.

Bayram, Salı günü sabah İpsala’da 07.09’da kılınan bayram namazı ile başladı. Dargınlar barıştı, küçükler büyüklerin ellerinden öptü, eş dost ziyaretleri gerçekleştirildi ve kurbanlar kesildi.

PROTOKOL SAAT 14.00’TE BAYRAMLAŞTI.

Kurban bayramı nedeniyle kutlama programı bayramın birinci günü saat 14.00’te Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Belediye düğün salonunda düzenlenen etkinliğe, Kaymakam Süleyman Bakan, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman da katıldı.

SİYASİ PARTİLER BAYRAMLAŞTI.

Protokol Bayramlaşmasından sonra siyasi partiler kendi aralarında bayramlaşma programı düzenlediler.

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, AK Parti İpsala İlçe Başkanı Turan Girgin ile Gençlik ve Kadın kolları başkanları ile beraber İpsala Devlet Hastanesi ile Yeni Hayat Bakım evini ziyaret ettiler.

trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri Bayramı Geride Bıraktık. Bayramı Geride Bıraktık. Bayramı Geride Bıraktık. Bayramı Geride Bıraktık. Bayramı Geride Bıraktık.
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar