MHP seçim startını verdi
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Edirne Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Taner Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri ile 31 Mart Mahalli İdareler Seçim çalışmalarına Enez ve İpsala İlçelerinden başladılar.

HABER MERKEZİ

Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Albayrak Enez İlçe Başkanı, Ergün Akar, İpsala İlçe Başkanı Ramazan Avkıran ve yönetimleriyle birlikte yaklaşan yerel seçimlerde Belediye Başkan aday adayları, İl Genel Meclis aday adayları ve Belediye Meclis Üyesi aday adayları üzerine geniş kapsamlı görüşmeler yaptı.

Taner Albayrak; “Yerel seçim çalışmalarına başladık. Biliyorsunuz ki bizler bir seçim bittikten sonra ertesi gün seçim çalışmalarına başlayan bir partiyiz. Yeni oluşan il yönetimimizle çalışma programları hazırlayarak seçim startı verdik. Bu hafta hem ilçe başkanlarımızla hem de yönetim kurulu üyelerimizle toplantılar yaparak seçim değerlendirmeleriyle ilgili çalışmalara başlamalarını istedik. Seçimden öncede bir strateji belirleyerek seçim çalışmalarına başlıyoruz. Genel Balkanımız Devlet Bahçeli’nin 23.10.2018 grup toplantısında ifade ettiği gibi ‘Parti olarak 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik herhangi bir ittifak beklentimiz, ittifak arayışımız, ittifak niyetimiz geldiğimiz bu aşamada artık kalmamıştır. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine kendi adaylarımızla, kendi amblemimizle katılıp, Türkiye’nin her seçim bölgesinde demokratik mücadelemizi Allah’ın izniyle yapacağız’, demesiyle bizlerde kendi plan ve projelerimiz ile seçmenin karşısına hazır olarak çıkıyoruz.”  şeklinde konuştu. 

 

trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri MHP seçim startını verdi MHP seçim startını verdi MHP seçim startını verdi
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar