İpsala’dan Elazığ’a, Gönül Köprüsü Kuruldu.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Kaymakamlığı tarafından toplanan yardımlar Elazığ’a, gönderildi.

İpsala Kaymakamlığı Elazığ ve Malatya'da yaşanan depremden dolayı depremzede vatandaşlar için toplanan yardımlar Çarşamba günü gönderildi.

İpsala Kaymakamlığı Elazığ ve Malatya'da yaşanan depremden dolayı depremzede vatandaşlarımız için başlattığı yardım kampanyası Çarşamba günü sona erdi. Kapalıspor salonunda toplanan yardımlar daha sonra Denizler fabrikasının önünden bir tıra yüklenerek Elazığ’a, hareket etti. İpsala Kaymakamlığı tarafından  hiç kullanılmamış Isıtıcı, Kışlık Giyecek, Gıda, Hijyenik Ped Ve Battaniye yardımı kampanyasına vatandaşlar ilgi gösterdi.

Kaymakamlık yetkilileri, "Elazığ ve Malatya illerimizde yaşanan bu olay hepimizi derinden üzmüştür. Bugünden sonra yaraların bir an önce sarılması için çalışmalar başlamıştır. Bizlerde İpsala Kaymakamlığı olarak yaraların sarılmasına bir nebzede olsa katkı sunmak için gıda yardımı toplayarak Edirne Valiliğimiz kanalı ile depremzede vatandaşlarımıza Çarşamba akşamı Edirne’den konvoyla gönderdik" dediler.

ASLANTATAR, TEŞEKKÜR ETTİ.

İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, kısa bir sürede halkımızın duyarlılığı ile yardım topladıklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti. Haber Merkezi.

 

trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri İpsala’dan Elazığ’a, Gönül Köprüsü Kuruldu. İpsala’dan Elazığ’a, Gönül Köprüsü Kuruldu. İpsala’dan Elazığ’a, Gönül Köprüsü Kuruldu. İpsala’dan Elazığ’a, Gönül Köprüsü Kuruldu. İpsala’dan Elazığ’a, Gönül Köprüsü Kuruldu. İpsala’dan Elazığ’a, Gönül Köprüsü Kuruldu. İpsala’dan Elazığ’a, Gönül Köprüsü Kuruldu. İpsala’dan Elazığ’a, Gönül Köprüsü Kuruldu.
Yorumlar (0)