İlkdoğmuş,”Birlikte Yürüyecek Çok Yolumuz Var”
Paylaş
Tweetle
Paylaş

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, dün partisinde ilçe başkanlığı görevinde bulunan isimleri ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine yazdığı mektupları takdim etti.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,AK Parti’de işçe başkanlığı yapan Mehmet Kerman, Recep Seren, Kerim Bayraktar ve Turan Girgin’i, ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

İlkdoğmuş,”İl başkanımızın talimatı ile önceki dönem ilçe başkanlarımızı ziyaret ediyor, İl başkanımız Sayın Belgin İBA hanımefendinin selamlarını iletiyor, Cumhurbaşkanımızın şahıslarına yolladığı mektupları teslim ediyoruz.

AK Parti'de yeni-eski diye bir kavram yoktur, sadece görev değişikliği vardır. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek çok yolumuz var” dedi.

  BUGÜN GÜRKAN’I, ZİYARET EDECEK

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, bugün ise partilerinde görev yapmış olan avukat Murat Gürkan’ı, ziyaret edeceğini söyledi. Mehmet Yaradılmış

 

trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri İlkdoğmuş,”Birlikte Yürüyecek Çok Yolumuz Var” İlkdoğmuş,”Birlikte Yürüyecek Çok Yolumuz Var” İlkdoğmuş,”Birlikte Yürüyecek Çok Yolumuz Var” İlkdoğmuş,”Birlikte Yürüyecek Çok Yolumuz Var”
Yorumlar (0)