CHP Sahaya İndi
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Millet ittifakı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olarak açıklanmasından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından Pazartesi günü Türkiye genelinde seçim startı verildi.

13.Cumhurbaşkanı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nu görmek isteyen CHP’liler Pazartesi saat 13.13’te Cumhuriyet meydanında seçim startını vererek çalışmalara başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan start verme töreninde konuşan İlçe Başkan Yardımcısı Galip Gören yaptığı konuşmada “Bugün 13.Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak için 13Mart 13.13 ‘te seçim startını veriyoruz!

Millet İttifakının değerli Genel Başkanlarına, Cumhuriyet Halk Partimizin Genel Başkanına duydukları güven için teşekkür ederiz.

Millet İttifakı ortaklarımızla, el ele, omuz omuza yürüyeceğimiz bir yola çıkıyoruz. Cumhuriyetimizi hep birlikte, demokrasi ile taçlandıracağız.84 milyona Barış ve Demokrasi, Gençlere umutlu bir gelecek, Kadınlara huzurlu bir yaşam, Dezavantajlı gruplara adalet ve eşitlik, Çalışanlara ve emeklilere hakkaniyetli bir yaşam için çalışacağız. Millet İttifakı İktidarında

CUMHURİYET ve Halk,DEVA bulacak!

DEMOKRAT Türkiye,İYİ olacak!

GELECEK VE SAADET, Milletimizin olacak!

  1. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu herkesin Cumhurbaşkanı olacak!

Biz Hazırız, Biz el ele verdik.

Milletimiz, önce feraha sonra refaha kavuşacak.

Birlikte yürüdük, birlikte kazanacağız!

Ülkemize Hak, Hukuk, Adalet gelecek!

Ülkemiz, küllerinden yeniden doğacak!

Biz kazanırsak Türkiye kazanacak!

Birleşe birleşe kazanacağız!

Atam!

 İlke ve Devrimlerinin sonsuz aydınlığında yürürken, Laik, Demokratikve Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyetini sonsuza dek yaşaması için hiçbir mücadeleden yılmayacağız.

Senin huzurunda, Milletimize söz veriyoruz! ”dedi.

CHP’liler daha sonra esnafları gezerek broşür dağıttılar.

 

 

trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri CHP Sahaya İndi CHP Sahaya İndi CHP Sahaya İndi
Yorumlar (0)