İpsala OSB Toplantısı Keşan’da Yapıldı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Organize Sanayi Bölgesi Toplantısı ve Keşan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Toplantısı Keşan’da gerçekleştirildi.

Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık, başkanlığında yapılan toplantıya  İpsala KaymakamıÖmer Sevgili, Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, TBMM KEFEK Başkanı ve Edirne AK Parti Milletvekili Dr. Fatma Aksal, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yönetim Kurulu Başkanımız Necmi Sezer, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve Kamu Kurum ve Kuruluş Temsilcileri ile birlikte Keşan Kent Müzesi Toplantı Salonunda düzenlenen İpsala Organize Sanayi Bölgesi ve Keşan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Toplantısı’na katılım sağladı..

İpsala Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili yapılan ve yapılacak çalışmalar üzerine görüşmelerde bulunuldu.

İpsala Organize Sanayi Bölgesini İmar durumunun son aşamaya geldiği hususunda Vali Kırbıyık’tanbilgiler vererek desteklerini istendi

İpsala Ticaret Borsası tarafından yapılan açıklamada “İpsala Ticaret Borsası olarak bölgemize yarar sağlayacak olan tüm çalışmalarda geçmişte olduğu gibi bugünde öncü olmaya devam edeceğiz.”denildi.

trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)