İpsala Müziğe Doydu
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Belediyesi'nce düzenlenen 22. Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı sona ererken, etkinliklere çeşitli ülkelerden gelen halk oyunları ekipleri ile sanatçılar Ümit Besen, Bengü, Gökhan Tepe ve Ziynet Sali damga vurdu…

İpsala Belediyesi'nce düzenlenen 22. Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı sona ererken, etkinliklere çeşitli ülkelerden gelen halk oyunları ekipleri ile sanatçılar Ümit Besen, Bengü, Gökhan Tepe ve Ziynet Sali damga vurdu.

Hotead Halk Dansları Toluluğu Başkanı Mehmet Grammeşin, gösteriler sonrası sosyal medya hesabından  gerçekleştirdiği paylaşımında şunları kaydetti:
“İpsala Belediye Başkanlığı ve Hotead Halk Dansları Topluluğu olarak ev sahipliği yaptığımız 22.İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı kapsamında düzenlenen Uluslararası Halk Dansları Şölenimize katılan Yabancı Halk Dansları Gruplarımızı bir dahaki festivalimizde tekrar birlikte olma dileklerimizle ülkelerine uğurlamaya başladık. Teşekkürler Ukrayna Vesnianka Halk Dansları Topluluğu, Teşekkürler Bosna-Hersek Biser Halk Dansları Topluluğu, Teşekkürler İskeçe Türk Birliği Topluluğu, Teşekkürler Bulgaristan Dobruca Halk Dansları Topluluğu, Teşekkürler Gürcistan Tsiskari Halk Dansları Topluluğu, Teşekkürler KKTC Geçitkale Serdarlı Belediyesi Halk Dansları Topluluğu ve sahne gösterimizde İpsala Cumhuriyet Meydanı'mızı dolduran ve gruplarımıza İpsala halkının sıcaklığını, duyarlılığını eksik etmeyen tüm halkımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)