İMYO’nun Dış Paydaşları Ziyaretler Devam Ediyor.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Trakya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı V. Öğr.Gör. Burak İşçimen, Yüksekokul Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Hayati Arda ve Yüksekokul Sekreteri Aykut Ay’ ın katılımlarıyla Kırkpınar Pirinç A.Ş. , İpsala Kadın Girişimciler Kooperatifi ve Özel Yeni Hayat Bakım

Önceki dönem Belediye Başkanı ve Kırkpınar Çeltik Fabrikası sahibi Mehmet Kerman, Yeni Hayat Bakım evi sahibi Deniz Akalın ve Kadın Girişimciler Kooperatif Başkanı Şerife Özkaynak ile yapılan görüşmelerde üniversite ile yapılabilecek ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu

İpsala Meslek Yüksekokulu Müdürü Hayati Arda,”Faydalı geçen görüşmeler sonunda katkılarından ve misafirperverliklerinden dolayı Mehmet Kerman, Deniz Akalın Ve Şerife Özkaynak’ a teşekkür ederiz.”dedi.

Trakya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Öğr.Gör.Burak İşçimen’ in katılımlarıyla İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ve İlçe Emniyet Müdürü Sinan Turhan’ı makamlarında ziyaret etti.

Üniversite hakkında bilgi veren İşçimen ve Yüksekokul Müdürü işbirliği ve ortak proje sayılarını arttıracak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Oldukça verimli geçen görüşme sonunda Yüksekokul Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Hayati Arda 2023-2024 öğretim yılında aralarına katılacak olan yeni öğrencilere 05 Ekim 2023 tarihinde verilecek olan oryantasyon eğitimine Abdullah Naci Ünsal ve Sinan Turhan’ ı davet ederek nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.

 

trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri İMYO’nun Dış Paydaşları Ziyaretler Devam Ediyor.
Yorumlar (0)