İpsala’ya Kadın Doğum Uzmanı Ataması Yapıldı
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili ile İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, yaptıkları açıklamalarda önceki gün yapılan kura çekiminde İpsala Devlet Hastanesine Kadın Doğum Uzmanının atandığı müjdesini verdiler.

İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, ”İpsala Devlet Hastanemize; Kadın Doğum Uzmanı Deniz Koçyiğit Yılmaz,Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı Deniz Bahar Akkuş’un

Bugün itibariyle atamaları yapılmıştır. Yakın zamanda görevlerine başlayacak olup İpsala Devlet Hastanemizde ameliyatlar yapılacaktır.Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın H. Kürşat Kırbıyık’a şükran ve saygılarımızı iletiyoruz.” dedi.

 

MÜJDELER OLSUN İPSALA'M!

İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman ise önceki gün yapılan Sağlık Bakanlığı 116’ncı dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü atama kurası kapsamında saat 10.30’da çekilerek ,İpsala Devlet Hastanesine 1 Kadın Doğum Uzmanı,1 Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı ve Toplum Sağlığı Merkezine ise 1 pratisyen hekim atandığını duyurdu.

İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, ”Nisan ayı içinde İpsala Kaymakamı Sayın Ömer Sevgili ile gerçekleştirdiğimiz Ankara ziyaretinden sonra yaptığımız video paylaşımında sizlere Kadın Doğum Uzmanı doktorumuzun atanacağı müjdesini vermiştik.

Sağlık Bakanlığı 116. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası bugün saat 10.30 da çekilmiş olup İpsala Devlet Hastanemize 1 Kadın Doğum Uzmanı, 1 Anestezi ve reanimasyon uzmanı ve Toplum Sağlığına 1 pratisyen hekim atanmıştır.

Kadın Doğum Uzmanı Deniz Koçyiğit Yılmaz a, Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı Deniz Bahar AKKUŞ a, ve Toplum Sağlığına atanan pratisyen Dr. Aymen İdris e yeni görevlerinde başarılar dileriz.

İpsala Devlet Hastanemizin eksiklerinin giderilmesi için elimizdeki tüm imkanları kullanmaya devam edeceğiz.

Müjdeler olsun!Hayırlı olsun!” dedi.

 

 

trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri İpsala’ya Kadın Doğum Uzmanı Ataması Yapıldı İpsala’ya Kadın Doğum Uzmanı Ataması Yapıldı
Yorumlar (0)