İpsala’da “Okul Öncesi Eğitim Farkındalık Şenliği” Gerçekleştirildi.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Kaymakamlığı himayelerinde, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde ve İpsala Belediyesi işbirliğinde 5. İpsala Okul Öncesi Eğitim Farkındalık Haftası etkinlikleri kapsamında ilçemizde "Okul Öncesi Eğitim Farkındalık Şenliği" düzenlendi.

Ziraat Bankası önünde Kortej Yürüyüşü ile başlayan ve Kapalı Pazar Yerinde devam eden şenlikte çocuklarımız renkli etkinliklerle eğlenceli vakit geçirdi.

İpsala Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet Engin,”Başta Kaymakamımız Sayın Ömer Sevgili ve Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kerman olmak üzere emeği geçen, destek olan ve katılan herkese teşekkür ederiz.

  1. Okul Öncesi Eğitim Farkındalık Haftası Etkinliklerinin düzenlenmesinde görev alan Şube Müdürlerimiz ile etkinliklerin hazırlanmasında ve yürütülmesinde emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimiz başta olmak üzere etkinliğe katılan tüm okul müdürlerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederiz.”dedi.
trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri İpsala’da “Okul Öncesi Eğitim Farkındalık Şenliği” Gerçekleştirildi. İpsala’da “Okul Öncesi Eğitim Farkındalık Şenliği” Gerçekleştirildi. İpsala’da “Okul Öncesi Eğitim Farkındalık Şenliği” Gerçekleştirildi. İpsala’da “Okul Öncesi Eğitim Farkındalık Şenliği” Gerçekleştirildi.
Yorumlar (0)