Şehit Babalarına Anlamlı Ziyaret.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Her yıl 19 Haziran Pazar günü kutlanan “Babalar Günü “ nedeniyle İpsala’daki şehit babaları ziyaret edildi.

İpsala Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Birsen Kötülüketmez ve personeli Aliçopehlivan ve Kumdere köylerinde ikamet eden şehit ailelerini ziyaret ederek “Babalar Günü ”nü kutladı.

İpsala Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Birsen Kötülüketmez,”Babalar Günü” dolayısıyla bugün bin bir emekle yetiştirdikleri ciğerparelerini aziz vatanımızın bekası ve şanlı bayrağımız için feda eden kahraman şehitlerimizin kıymetli babalarını ziyaret ettik. ”dedi.

GÜNGÖR, MESAJ YAYINLADI

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, her yıl 19 Haziran Pazar günü kutlanan “Babalar Günü1nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Güngör, mesajında, ”Başta, Babalarının gidişleriyle hayatlarında yerleri doldurulamayacak boşluklar oluşan nice çocuklarımız adına…

Çocuklarınız rahat uyusun diye babalarını öpmeye, babalarına sarılmaya doyamayan çocuklarımız adına…

Bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, hayatı boyunca maddi manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm fedakar babaların 'Babalar Günü'nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.”dedi.

 

trakya+gazetesi ipsala trakyagazetesi trakya+haberleri ipsala+haber ipsala+haberleri ipsala+gazeteleri Şehit Babalarına Anlamlı Ziyaret.
Yorumlar (0)